15 দিনের রিপ্লেসমেন্ট
2 বছরের সার্ভিস ওয়ারেন্টি
দেশব্যাপী ডেলিভারি
Full Specifications
Processor
| Model | Intel Core i7-13620H |
Memory
| RAM | 16GB |
Storage
| Disk | 1TB |
Graphics
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB |
Display
| Resolution | 15.6" QHD 165Hz |
MSI Pulse 15 B13VFK i7 13th Gen Price in Bangladesh
| Component | Specification |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-13620H |
| RAM | 16GB |
| Storage | 1TB |
| Display | 15.6" QHD 165Hz |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB |
| Condition | Pre-Owned |
Get the powerful MSI Pulse 15 B13VFK gaming laptop at an amazing used laptop price in bangladesh. For the best deals in Dhaka, visit our store in Multiplan Center. We offer the most competitive used laptop price in dhaka.
What is the pre-owned laptop price in Bangladesh for this model?
To get the best used laptop price in bd for the $MSI Pulse 15 B13VFK Core i7 13th Gen, contact us now. We offer the lowest 2nd hand gaming laptop price in bd at our Multiplan Center showrooms.

