15 দিনের রিপ্লেসমেন্ট
2 বছরের সার্ভিস ওয়ারেন্টি
দেশব্যাপী ডেলিভারি
Full Specifications
Processor
| Model | Intel Core i7-1065G7 |
Memory
| RAM | 16GB |
Storage
| Disk | 512GB |
Graphics
| GPU | Intel Iris Plus Graphics |
Display
| Resolution | 13.5" PixelSense Touchscreen |
Microsoft Surface Laptop 3 i7 10th Gen Price in Bangladesh
| Component | Specification |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-1065G7 |
| RAM | 16GB |
| Storage | 512GB |
| Display | 13.5" PixelSense Touchscreen |
| Condition | Pre-Owned |
The sleek and powerful Microsoft Surface Laptop 3 can be yours at a competitive used laptop price in bangladesh. Visit our Multiplan Center store for the best used laptop price in dhaka.
What is the pre-owned laptop price in Bangladesh for this model?
To get the best used laptop price in bd for the $Microsoft Surface Laptop 3 Core i7 10th Gen, contact us now. We offer the lowest 2nd hand gaming laptop price in bd at our Multiplan Center showrooms.

