15 দিনের রিপ্লেসমেন্ট
2 বছরের সার্ভিস ওয়ারেন্টি
দেশব্যাপী ডেলিভারি
Full Specifications
Processor
| Model | Intel Core i5-12450HX |
Memory
| RAM | 16GB |
Storage
| Disk | 1TB |
Graphics
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 2050 4GB |
Display
| Resolution | 15.6" FHD 144Hz |
Lenovo LOQ i5-12450HX Price in Bangladesh
| Component | Specification |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-12450HX |
| RAM | 16GB |
| Storage | 1TB |
| Display | 15.6" FHD 144Hz |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 2050 4GB |
| Condition | Pre-Owned |
Get into gaming with the Lenovo LOQ gaming laptop. We offer an unbeatable used laptop price in bangladesh. Check out the deals at our Multiplan Center shop, offering the best used laptop price in dhaka.
What is the pre-owned laptop price in Bangladesh for this model?
To get the best used laptop price in bd for the $Lenovo LOQ Core i5-12450HX Luna Grey Gaming Laptop, contact us now. We offer the lowest 2nd hand gaming laptop price in bd at our Multiplan Center showrooms.

