15 দিনের রিপ্লেসমেন্ট
2 বছরের সার্ভিস ওয়ারেন্টি
দেশব্যাপী ডেলিভারি
Full Specifications
Processor
| Model | AMD Ryzen 5 Pro 5650U |
Memory
| RAM | 16GB |
Storage
| Disk | 512GB |
Display
| Resolution | 14" FHD |
HP EliteBook 845 G8 Ryzen 5 Pro Price in Bangladesh
| Component | Specification |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 5 Pro 5650U |
| RAM | 16GB |
| Storage | 512GB |
| Display | 14" FHD |
| Condition | Pre-Owned |
With its efficient Ryzen 5 Pro processor, the HP EliteBook 845 G8 is a smart choice for professionals. Find it at an incredible used laptop price in Bangladesh. Visit our Multiplan Center shop for the best used laptop price in dhaka.
What is the pre-owned laptop price in Bangladesh for this model?
To get the best used laptop price in bd for the $HP EliteBook 845 G8 Ryzen 5 Pro 5650U, contact us now. We offer the lowest 2nd hand gaming laptop price in bd at our Multiplan Center showrooms.

