15 দিনের রিপ্লেসমেন্ট
2 বছরের সার্ভিস ওয়ারেন্টি
দেশব্যাপী ডেলিভারি
Full Specifications
Processor
| Model | Core i7 8th Gen |
Memory
| RAM | 16GB |
Storage
| Disk | 256GB |
Display
| Resolution | 14" FHD |
HP EliteBook 840 G6 i7 8th Price in Bangladesh
| Component | Specification |
|---|---|
| Processor | Core i7 8th Gen |
| RAM | 16GB |
| Storage | 256GB |
| Display | 14" FHD |
| Condition | Pre-Owned |
This HP EliteBook 840 G6 is a true business workhorse, now available at a great used laptop price in Bangladesh. Get the best used laptop price in dhaka by visiting our store at Multiplan Center.
What is the pre-owned laptop price in Bangladesh for this model?
To get the best used laptop price in bd for the $HP EliteBook 840 G6 i7 8th, contact us now. We offer the lowest 2nd hand gaming laptop price in bd at our Multiplan Center showrooms.

